Tandartsen in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (988)
Brussel (965)
Henegouwen (737)
Limburg (485)
Luik (717)
Luxemburg (134)
Namen (254)
Oost-Vlaanderen (853)
Vlaams-Brabant (683)
Waals-Brabant (289)
West-Vlaanderen (664)


 

Tandartsen in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ... | 22 |


Benedenti Herentals
Ernest Claesstraat 52
2200 Herentals

T: 014 - 480135
F: 014 - 223227

E: tandartsen@benedenti.be
W: http://www.benedenti.be/

Benedenti Medipolis
Boomsesteenweg 223
2610 Wilrijk

T: 03 - 8081730
F: 03 - 8208891

E: tandartsen@medipolis.be
W: http://www.benedenti.be/

Demarcon bvba
Heiveldekens 2bis
2550 Kontich

T: 03 - 4582832
F: 03 - 4571857

E: info@demarcon.be
W: http://www.demarcon.be/

Denta NV
Heiveldekens 2
2550 Kontich

T: 03 - 4509320
F: 03 - 4578573

E: info@denta.be
W: http://www.denta.be/

Dental Clinics Antwerpen, BelgiŽlei 57a, 2018 AntwerpenDental Clinics Antwerpen
BelgiŽlei 57a
2018 Antwerpen

T: 03 - 2398888

E: antwerpen@dentalclinics.be
W: http://www.flanders-dentistry.eu/

Dental Clinics Antwerpen is een multidisciplinaire tandartsenpraktijk met een uitgebreid aanbod aan prothetische oplossingen, waaronder kroon-en brugwerk, uitneembare prothesen en prothesen op implantaten of klikprothesen (klikgebit).
Dentsply Friadent Benelux NV
Mechelsesteenweg 185-187
2540 Hove

T: 03 - 4584171
F: 03 - 4580932

E: info@friadent.be
W: http://www.dentsplyimplants.com/

Mys Margot
Groenenborgerlaan 86
2610 Wilrijk

T: 03 - 8258588
F: 03 - 8252166

E: info@parotwee.be
W: http://www.parotwee.be/

Spits Joke
Sander de Vosstraat 61
2500 Koningshooikt

T: 03 - 2977754

E: info@jokespits.be
W: http://users.telenet.be/jokespits/

B-Dent BVBA
Amerikalei 106
2000 Antwerpen

T: 03 - 2940050

W: http://www.b-dent.be/

Aerts F BVBA
Karel Meyvisstraat 2
2660 Hoboken

T: 03 - 8291449
M: 0498 - 267118

E: francois-aerts@hotmail.com

Benedenti Berlaar
Dokter Van der Borghtstraat 2
2590 Berlaar

T: 03 - 4823423

E: benedenti.berlaar@telenet.be

Benedenti Teampraktijk
Ernest Claesstraat 52
2200 Herentals

T: 014 - 223253
F: 014 - 223227

E: tandartsen@benedenti.be

Bettens Guido
Sint-Jozefstraat 27
2018 Antwerpen

T: 03 - 2314386

E: bettensguido@yahoo.com

Binnemans Karin
Koningin Astridlaan 42
2950 Kapellen

T: 03 - 3241381

E: karin.binnemans@telenet.be

Crauwels Marc BVBA
Bergveld 96
2260 Zoerle-Parwijs

T: 014 - 546687
F: 014 - 546685

E: marc_crauwels@skynet.be

Cunha Gilbert
Boswachtersdreef 56
2920 Kalmthout

T: 03 - 6666655
M: 0475 - 274264

E: cunha@skynet.be

De Maeyer Eva
Vaartkom 1
2280 Grobbendonk

T: 014 - 507650

E: medi.neth@belgacom.net

Dentaurum Belgium BVBA
Britselei 28
2000 Antwerpen

T: 03 - 7072320
F: 03 - 7072321

E: dentaurum@skynet.be

Deprey Tim
Dorp 43
2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver

T: 015 - 757344
F: 015 - 757519

E: timpytje@hotmail.com

Doyen Anja
Mezennestje 30
2990 Wuustwezel

T: 03 - 6638943

E: lucpreudhomme@telenet.be

Ehlinger Philippe
Speelhofdreef 46
2970 Schilde

T: 03 - 8306952

E: philippe.ehlinger@skynet.be

Euro Dent
Prins Leopoldlei 8
2640 Mortsel

T: 03 - 4498374

E: info@euro-dent.be

Facebook
Garmyn Ellen
Alpenroosstraat 35
2590 Berlaar

T: 03 - 4823423
F: 03 - 4823423

E: tandartspraktijkberlaar@skynet.be

Goos Vasco
Molenstraat 25
2200 Morkhoven

T: 014 - 263541

E: vasco.goos@skynet.be

Goossens Kitty
FeeŽnstraat 24
2800 Mechelen

T: 015 - 202550

E: kitty.goossens@skynet.be

Group Vander Kerken-Van der Veken NV
Kolveniersstraat 9
2000 Antwerpen

T: 03 - 2976504
M: 0475 - 486188
F: 03 - 2976504

E: andre.vander.kerken@telenet.be

Haems Kristien
Grote Markt 7
2850 Boom

T: 03 - 8884060
F: 03 - 8889091

E: kristien.haems@mediboom.be

Homeo-Dentista
Van Putlei 46
2018 Antwerpen

T: 03 - 2395506
F: 03 - 2395506

E: homeo-dentista@yucom.be

Horions Hugo
Mechelsestraat 51
2500 Lier

T: 03 - 4807596

E: horions.hugo@telenet.be

Intra Lock Benelux BVBA
Cyriel Buysselaan 1
2980 Zoersel

T: 02 - 2198975
M: 0476 - 674866
F: 070 - 419821

E: info@intra-lock.be

Jansen J
Onze Lieve Vrouwstraat 23
2300 Turnhout

T: 014 - 419737

E: jan.jansen@tandarts.be

Jekova P
Leopold de Waelstraat 10
2000 Antwerpen

T: 03 - 2373836

E: petia.jekova@tandarts.be

Kavo Benelux SA
Motstraat 54
2800 Mechelen

T: 02 - 5204470
F: 02 - 5206967

E: sandra.pleckspaen@kavo.be

LeoLab
Elststraat 16
2660 Hoboken

T: 03 - 2888441
M: 0479 - 781489
F: 03 - 2888441

E: leolab@telenet.be

Leroy Roel
Vogelzangstraat 24
2560 Nijlen

T: 03 - 2977097
F: 03 - 2977098

E: info@verwijspraktijk.be

Nomes Kathy
Rooienberg 25
2570 Duffel

T: 015 - 304397

E: kathynomes@hotmail.com

Probeautyclinic
SchaliŽnhoevedreef 20H
2800 Mechelen

T: 015 - 715110

E: probeautyclinic@hotmail.com

Providental
Muizenstraat 13
2060 Antwerpen

T: 03 - 2260081
F: 03 - 2262101

E: info@providental.com

R.T.Mat.-Replacement Therapy Materials BVBA
Bruul 86
2800 Mechelen

T: 015 - 210750
F: 015 - 274880

E: rtmat@skynet.be

Solida VZW
BelgiŽlei 61
2018 Antwerpen

T: 03 - 2247000
F: 03 - 2247009

E: solida.304@socmut.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ... | 22 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?